O firmie:


Nazwa firmy: Gabinet stomatologiczny TRIDENT

Domena: https://trident.waw.pl/

Adres: Kosiarzy 24a

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-953

Telefon: +48 (22) 651-73-68Opis:


W Warszawie można znaleźć wielu stomatologów. Kluczem jednak jest znalezienie specjalisty, który wykonuje zabiegi precyzyjnie i w miarę bezboleśnie. Jest to szczególnie ważne w przypadku małych pacjentów, dla których ból jest jednym z największych koszmarów. Należy też pamiętać, że troska o pierwsze zęby przekłada się na zdrowie stałego uzębienia.

Zarówno dzieci, jak i dorośli, mogą skorzystać z profesjonalnej pomocy, jaką oferuje dentysta z Wilanowa, którego strona internetowa znajduje się pod adresem trident.waw.pl. Jest to nie tylko prezentacja usług gabinetu, ale też rzetelne źródło informacji dotyczących poszczególnych metod leczenia, jak i nowinek z tym związanych.

Pacjenci wybierający tę przychodnię, spotkają się z empatycznym i profesjonalnym podejściem fachowców, którzy mają niezbędne kwalifikacje, a także dysponują precyzyjnym, specjalistycznym sprzętem. Wśród usług, z jakich można skorzystać, jest m.in. wstawienie implantów, założenie licówek lub koron, a także podstawowe zabiegi profilaktyczne. Młody zespół buduje przyjazną atmosferę, w której pacjent łatwo się relaksuje.

Data dodania: 09-04-2019

Opinie o Gabinet stomatologiczny TRIDENT


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)