O firmie:


Nazwa firmy: Ł. Słonik Sp. J.

Domena: https://growseed.pl/

Adres: Słoneczna 4

Miejscowość: Bielany Wrocławskie

Kod pocztowy: 55-040

Telefon: 731829829Opis:


Sklep oferuje swoim klientom dostęp do nasion konopi indyjskiej od sprawdzonych producentów z całego świata. W asortymencie znajdują się na przykład takie produkty, jak Mango Haze od CBD Crew, Wedding Cake od Barney's Farm, Amnesia Haze od Royal Queen Seeds czy Easy Stawia od Female Seeds. Dostawcami asortymentu są renomowane firmy, które cieszą się bardzo dobrymi opiniami wśród kupujących. 

Na stronie internetowej growseed.pl można zapoznać się z aktualną ofertą i dostępnymi produktami dla osób początkujących i bardziej doświadczonych. Wszystkie publikowane zdjęcia i treści mają charakter wyłącznie edukacyjny. W jednym zamówieniu, w zależności od wybranego rodzaju artykułu można znajdować się od jednego do kilkunastu nasion. Sklep wysyła zamówienia w oryginalnych opakowaniach.

Właściciele oraz pracownicy nie odpowiadają za wykorzystanie kupionych produktów w innym celu niż kolekcjonerki. Firma prowadzi również kilka punktów stacjonarnych między innymi w Warszawie, Poznaniu czy Wrocławiu. 

Data dodania: 19-09-2022

Opinie o Ł. Słonik Sp. J.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)