O firmie:


Nazwa firmy: megadrive.com.pl

Domena: https://megadrive.com.pl/

Adres: Różana 3

Miejscowość: Wieluń

Kod pocztowy: 98-300

Telefon: +48 885 884 854Opis:


Dostarczanie wysokojakościowych, poprawiających efektywność i tempo pracy rozwiązań to domena dostawcy, który ogłasza się na stronie megadrive.com.pl. Przedstawiona pod podanym linkiem oferta jest zróżnicowana. Obejmuje zarówno całościowe systemy typu silniki elektryczne trzyfazowe, jak i przydatną do nich drobnicę. 

Korzystając z propozycji dystrybutora, klient może zyskać również wsparcie w zakresie serwisowania i naprawy urządzeń. Kadra realizatora zamówień to grupa kompetentnych i doświadczonych inżynierów, dysponujących rozbudowanym zapleczem sprzętowym i magazynowym. Dzięki temu mogą podjąć się potrzebnych reperacji, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba, gwarantując jak najszybsze wykonanie usługi. 

Firma zajmuje się również produkcją poszczególnych podzespołów we własnym zakresie. Proces wytwórczy odbywa się z wykorzystaniem gotowych elementów, pochodzących od uznanych na rynku marek. Dzięki temu dostawca ma pewność, że może zaproponować klientowi wyrób o oczekiwanych przez niego parametrach.

Data dodania: 20-09-2022

Opinie o megadrive.com.pl


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)