O firmie:


Nazwa firmy: PHU ELKO

Domena: http://elkoinstalacje.pl

Adres: Osiedle Gruszkowe 3

Miejscowość: Błażejewo

Kod pocztowy: 62-035

Telefon: 600 553 362Opis:


Firma ELKO to renomowany dostawca usług elektroinstalacyjnych. Dzięki wysokim kompetencjom i doświadczeniu swojego zespołu zapewnia klientom satysfakcję z oferowanych usług.

Polecana firma zajmuje się montażem instalacji słabo- i silnoprądowych. Usługa instalacji systemów słaboprądowych obejmuje między innymi urządzenia alarmowe i monitoring. W Poznaniu firma oferuje montaż takich systemów zarówno przedsiębiorcom, jak i osobom prywatnym. Swoim klientom dostarcza niezawodne rozwiązania, które pozwalają w skuteczny sposób chronić budynek i przylegający teren przed niepożądanymi działaniami osób trzecich.

Zespół fachowców firmy zapewnia swoim zleceniodawcom satysfakcję z efektów współpracy. Terminowość oraz efektywność realizacji zlecenia to cechy, które dotychczasowi klienci firmy najbardziej doceniają. Ponadto wykorzystanie nowoczesnych technologii i specjalistycznych urządzeń pozwala zleceniodawcom firmy przez wiele lat korzystać z niezawodnego systemu alarmowego i monitoringu. Jeśli chcesz zapewnić skuteczną ochronę swojego mienia, postaw na usługi renomowanej firmy!

Data dodania: 13-10-2020

Opinie o PHU ELKO


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)